מוזמנים להתקשר עכשיו 

055-6626300

שמי דרור סמואלוב .

כמו רבים וטובים אחרי השירות הצבאי למדתי לתואר במדעי המחשב באוניברסיטה ו ב 25 השנים הבאות עבדתי בחברות היי טק מהמובילות במשק בתפקידים מגוונים ובכירים וניהלתי פרויקטים עבור החברות הגדולות במשק הישראלי, תנאים מפנקים, רכב צמוד , ארוחות במסעדות הכי שוות ועוד.
ככל שהתקדמתי בקריירה הבנתי כי מקום העבודה מכובד, יוקרתי ומפנק ככל שיהיה שם אותי ואת משפחתי בסיכון כלכלי שאינני יכול להרשות לעצמי לקחת, מאחר ומקור ההכנסה שלי ושל משפחתי תלוי במעביד באופן מוחלט, וכל הטוב הזה יכול להגמר יום אחד בפתאומיות, בלי שאף אחד שואל אותי אם זה מתאים לי או לא.
הכל יכול לקרות, חברות משתנות, נרכשות, מצמצמות/מייעלות או חלילה פושטות רגל, טכנולוגיות חדשות נולדות ואחרות חולפות מן העולם (מכירים נוקיה, בלקברי, קודאק, בלוקבאסטר  יש עוד, ויהיו עוד נוספים בעתיד). 
לא משנה עד כמה אתה העובד השכיר היית מסור, מצליח, בכיר או מוערך, בסופו של יום אתה עלול למצוא את עצמך ללא מקור פרנסה, בהנחה שזה מקור ההכנסה היחידי שלך.

בשנים האחרונות הפך שוק העבודה להיות אכזרי, נצלני, נטול סנטימנטים, ולעיתים בלתי נגיש לעובדים מעל גיל מסוים. במשך השנים מקרים כאלו קרו לחברים קרובים שאיבדו את מקום עבודתם מסיבות שונות ומצאו את עצמם בפני שוקת שבורה.

אם כבר מדברים על שוקת שבורה, הפנסיה שרוב האוכלוסיה בונה עליה, בגיל פרישה, מתגלה כמשענת קנה רצוץ, מאחר ותוחלת החיים הולכת ומתארכת ואין מספיק כסף לשלם לכולם כל כך הרבה שנים וכפי שהובטח.

מעתה שם המשחק הוא "אחריות אישית" , לקחת את הגורל בידיים ולקבוע את העתיד שלך ושל המשפחה שלך בלי לסמוך על טובות מהמדינה, מהמעסיק או מקרן הפנסיה.

גם אני איבדתי את מקום העבודה המפנק לקראת גיל 50 , גיל בעייתי מאד בשוק התעסוקה בכלל ובהיי טק בפרט.  למזלי הטוב לא הייתי תלוי לפרנסתי רק במשכורת, מאחר והתחלתי להשקיע בנדל”ן עוד בזמן שעבדתי, דבר שאיפשר לי לפתוח בקריירה שניה בעולם הנדלן בלי לחצים מיותרים.

בנדל”ן ובשוק ההון מצאתי עולם מרתק שבו אני יכול בעזרת מינוף חכם להשקיע, ולהרוויח סכומים שהיה לוקח לי שנים רבות להרוויח בעבודה הקונבנציונלית כשכיר גם במשרות בכירות, בקלות ובכיף.

לאחר השקעה של כעשור בישראל בנכסים מניבים ובעיסקאות אקזיט , וליווי משקיעים בארץ, הרגשתי שהשוק הופך להיות קשה יותר, פחות ריווחי וההזדמנויות פחות טובות, וחיפשתי להשקיע קודם כל בעצמי עם הכסף הפרטי שלי בארה"ב , למדתי את התחום מהטובים ביותר , ובמשך 4 שנים עבדתי בליווי משקיעים בעיסקאות מגוונות, החל מנכסים מניבים דרך השקעות אקזיט וכלה בהשקעות קבוצתיות, ונחשפתי לכל הסודות שמאחורי הקלעים בחברות הנדלן הגדולות.

לאחרונה הקמתי את קרן הגידור "אוקיינוס חדש אלגו טרייד" , הקרן פועלת בטכנולוגיות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות ומטרתה לנצח את המדדים המובילים בשוק.

הטכנולוגיות הללו כבר הוכיחו את עצמן לאורך זמן וכעת הגיע הזמן לשתף את הציבור הרחב.

אזהרה !!! – השקעה בקרן הגידור לא מתאימה לכל אחד ומחייבת בדיקת התאמה אישית לבירור צרכי ויכולות הלקוח

אני מזמין אתכם להצטרף אלי לקרן הגידור ו/או לליווי אישי לרכישת נכס מניב, או ללמוד ממני באופן אישי איך לנתח את השוק, לאתר השקעות ולהשקיע באופן עצמאי, בלי תווך של חברות משווקות.

 

לפרטים על קרן הגידור – לחצו כאן